Butik | Honda Roman Bartyzal

 

Butik

Butik neboli „boutique“ je souhrnné označení pro módní kolekce oblečení, dárků a jiných doplňků, které dotváří jedinečný image značky.

Honda vždy takové kolekce měla a i nyní představuje jedinečnou nabídku oblečení, hodinek, ASIMO doplňků, modelů aut, nebo oblečení ve stylu Honda. Kolekce oblečení jsou navrhovány nejen v osobitém stylu, ale také jsou provedeny ve vysoké kvalitě, obvyklé pro značku Honda. Dokonalé materiály, zpracování a tradiční design pro náročné zákazníky.

Věříme, že si z této nové a široké nabídky určitě vyberete. Pro objednání prosím kontaktujte Vašeho dealera.

Pro zájemce jsou připraveny následující kolekce:

  • Modely vozů Honda – modely současných, historických i závodních vozů v měřítku 1/43 nebo 1/60, formule velikosti 1/20 od japonských firem Ebbro a Tomy
  • Honda Collection – klasické doplňky jako klíčenky, přívěšky, tašky, batohy a čepice
  • ASIMO – přívešky, závěsy na krk, figurky, zápisníky, aj.
  • Honda hodinky – pánské a dámské v provedení „Premium“, logo “H“ i “Honda Wing“ a také Racing hodinky s japonskými strojky Citizen
  • Honda Dreamwear - trička, košile, kravaty, bundy, čepice i pro děti s logem “H“ nebo Honda Wing

Kompletní nabídku, souhrnné přehledy s detailními popisy a fotografiemi naleznete v české verzi stránek Honda Access Europe, nebo přímo na www.honda-access.com. Máte-li zájem o objednání a nákup ze sortimentu butiku, obraťte se prosím na Vašeho dealera Honda.

Obsah katalogů příslušenství pro jednotlivé modely vozů a motocyklů, nebo i obsah butiku se může měnit dle aktuální nabídky. Přesné informace o možnostech použití, dostupnosti a cenách Vám poskytne autorizovaný dealer Honda.